מאמרים ופרסומים אחרים

קשרים אנרגטיים הם חיבורים, חוטים או כבלים בלתי-נראים בינינו לבין ישות אחרת או חפץ. חישבו על חבל הטבור. קשר זה מחבר בין האם ותינוקה ומאפשר מעבר חומרים בין האם לתינוק. קשר אנרגטי הוא די דומה, רק שאינו נראה לרובינו. הוא מקשר בין שתי ישויות ומאפשר מעבר אנרגיה בין שתיהן.

התקפה על חושית (או התקפה אנרגטית) היא מצב בו אנרגיה חיצונית משפיעה עליך באופן בו הרווחה שלך נפגעת. התקפות על חושיות יכולות להישלח בחיים אלו או אחרים, ממישהו שמוכר לך בחיים אלו או ממישהו שאינו מוכר לך. המאמר הזה בא להסביר ולהרחיב על הנושא של התקפות על חושיות וההשפעה שלהן.

במסגרת לימודיי בתחילת דרכי, נתקלתי לא אחת בתחום "שחרור הישויות". בתחילה, דחיתי אותו מכל וכל, לא רציתי לדעת או להתעסק בתחום זה. הוא היה מפחיד מדי והחלטתי שאני רוצה להתמקד באור. הייתי בטוחה שאם אתעסק רק באור (הילינג, אור, אהבה, חשיבה חיובית וכן הלאה), התחום הזה לא יגע בי. אז חשבתי....

העולם הבלתי נראה של ישויות נמוכות תדר משפיע על כולנו, בין אם אנו מודעים לזה או לא. כדי לעסוק בזה נדרש חוסר פחד מוחלט, חוזק אנרגטי רב, קרקוע רציני ותחושה חזקה של קריאה פנימית. זה באמת לא לכל אחת, ולכן, המאמר הזה בא להציג טכניקות פשוטות ונגישות לכל מי שרוצה לעזור לעצמה מבלי להכנס לתחום הזה.

הילינג זה המקצוע שלי.

לקח לי הרבה זמן להיות מסוגלת להגיד "אני הילרית" מבלי להתנצל, מבלי להסתתר, מבלי לדבר על זה בבדיחות דעת, כאילו זה איזה תחביב של עקרת בית משועממת.
המאמר הזה מסביר את תפיסתי לכל נושא ההילינג ותפקיד ההילר.

אני עוסקת בשחרור מניפולציות אנרגטיות בכלים שונים שעומדים לרשותי.

בתחום שלי יש למניפולציות הללו מילים מפחידות יותר או פחות, אבל בשורה התחתונה, הכל מניפולציות: מישהו או משהו מנסה להשפיע עליך בצורה שאינה לגיטימית, לטובתו.

קרקוע (grounding) הוא תהליך בו אנו מתחברים לאנרגיות האדמה ובאמצעותו אנו מאפשרים לעצמנו טעינת אנרגיה ראויה או נכונה לנו ובמקביל יכולים לשחרר אנרגיה בלתי רצויה מהגופים השונים שלנו. המאמר הזה מסביר את החשיבות העצומה של קרקוע ומציע דרכים פשוטות ומגוונות לקרקוע.

מטוטלת זה הכלי שלי בכל הטיפולים ואני מאד אוהבת את הכלי הזה. אני מוצאת שהוא מדייק עבורי באופן ויזואלי את התקשור שיש לי בראש. אני ממליצה לכל מטפלת או מטפל להכיר, ללמוד, להתנסות בעבודה עם מטוטלת.

מה זה, אילו סוגים, איך מתכנתים ועוד - מאמר היכרות עם מטוטלת.

הגדרות של מושגים בסיסיים שמופיעים באתר, נכתבו לטובת אמא שלי שהתעקשה שגם ל"אנשים כמוה" מגיע להבין על מה אני מדברת.

מה זה "האור", קצת על המימדים, מהן הצ'אקרות, מהי ההילה והגופים האנרגטיים, קצת קארמה ועוד קצת על ישויות.

בעולם הבלתי נראה של הקשרים האנרגטיים והמתקפות העל-חושיות, זה די ברור שאם מישהו מאתגר אותנו, מרגיז אותנו, עושה לנו לא טוב, אפילו רק ברמת "תחושת בטן" או במחשבות, הרי שהוא "שולח לנו משהו אנרגטי". ה"משהו" הזה מלווה אותנו במקומות שונים בשדה האנרגטי או בגוף.

יש את המטופלים שתמיד מאחרים, יש את אלו שמבטלים פגישות ברגע האחרון, יש את הלקוחות שמרגישים צורך להתווכח על כל מחיר או תנאי תשלום ויש את אלו שתמיד ישאלו המון שאלות ינסו לקבל אינפורמציה ועיצות בחינם, אבל בסוף לא יקחו את הטיפול / השירות. מכירים כאלו?  הצהרת זימון מטופלים / לקוחות נועדה עבורנו, לתת מענה למקרים כאלו.

Please reload