top of page

טיפולים בשיטה

Top Page

טיפולים מרחוק >  טיפולים בשיטה

שיטת רות ווב-קריל - שחרור קשרים אנרגטיים™ כוללת מגוון טיפולי עומק שעיקרם ניקוי אנרגטי למערכות יחסים מאתגרות. השיטה גם מציעה טיפולים מרחוק לניקוי אנרגטי עמוק של המרחב (בתים, משרדים ועוד) ושחרור הסביבה ממטענים שיוצרים חסימות וקשיים. המטפלת שתתאים לעבודה איתך, תבדוק איזה טיפול או שילוב טיפולים נדרש ונכון לך.

כל הטיפולים בשיטה מתבצעים מרחוק. הטיפולים מותאמים למטופל באופן אישי בתקשור עם ההדרכה הרוחנית. ניתן לפנות לכל אחת מהמטפלות לבדיקת התאמה בחינם. בבקשה לפנות רק למטפלת אחת.​​

ציור מנדלה סגולה

הטיפולים בשיטה מתחלקים לארבע קטגוריות:

מע׳ יחסים

טיפולים במערכות יחסים

קבוצת הטיפולים לניקוי אנרגטי של מערכות יחסים כוללות סוגים שונים של מערכות יחסים: עם עצמנו, ילדינו, בני / בנות זוג כיום או בעבר, בני משפחה אחרים (למשל חמות), קולגות לעבודה, חברים ומכרים וגם ישויות שונות שאינן ניראות, אך מורגשות ואפילו לא העלנו על דעתינו שהיו לנו מערכות יחסים איתן.
מערכות היחסים שלנו, שמשפיעות על חיינו וההתנהלות שלנו כוללות הרבה יותר מאנשים שהם בני משפחתנו, חברינו, מכרינו ואנשים שאנו נתקלים בהם "במקרה". הן כוללות גם מערכות יחסים מחיים אחרים, עם אנשים שאולי איננו מכירים כיום, עם אנשים מעברנו ועם ישויות שונות. הטיפולים בקבוצה זו יכוונו על ידי המדריכים לעבודה על ניקוי מערכות היחסים המאתגרות ביותר בשלב זה, לדעת המדריכים.
 
שחרור התקפות על חושיות
טיפול שמתמקד בשחרור אנרגיה חיצונית שמשפיעה באופן שלילי על רווחת המטופל/ת.
אנרגיה כזו יכולה לבוא מאנשים חיים או מגורמים סביבתיים. הטיפול הזה מאד דומה לטיפול לשחרור קשרים אנרגטיים. למאמר בנושא

שחרור קשרים אנרגטיים
טיפול שמתמקד במערכות יחסים שלך בחיים אלו ובחיים אחרים. הטיפול מתרכז בנושאים או באנשים המאתגרים ביותר (לדעת המדריכים) בחייך בזמן זה ובשחרור הקשרים האנרגטיים השליליים/קארמתיים שאותם אנשים מאתגרים שלחו לך. למאמר בנושא

שחרור נקודות חסימה אנרגטיות
בטיפול זה, אנו מזהות זמנים בהם היית מוחלש/ת פיזית ונפשית בעברך. כתוצאה מכך נוצרו בגופים האנרגטיים שלך (פיזי, אתרי, רגשי ומנטלי) חסימות שונות. הטיפול הזה מתמקד בשחרור הנקודות הללו.

הטיפול המשולב (למבוגרים) 
טיפול שמשלב מספר טיפולים בשיטה לפי הנחיית המדריכים. השילובים הנפוצים הם של טיפולי שחרור התקפות על-חושיות עם שחרור קשרים אנרגטיים, שחרור התקפות על חושיות עם ניקוי עמוק למרחב, שילוב כל טיפול בשיטה עם הטיפול אל תוך היער או כל שילוב אחר שהמדריכים יראו לנו.

שחרור הכעס הפנימי
טיפול שמזהה צורות שונות של הכעס הפנימי מחיים אלו ואחרים שמשפיע על חייך כיום ומנטרל את ההשפעה הזו. הטיפול הזה הוא טיפול "מתקדם" שמתאים לרוב למי שטופלה כבר בשיטה ופעמים רבות לילדים ובני נוער. נושא הכעס הפנימי משולב גם בכל הטיפולים.

הילד/ה הפנימי/ת
זהו טיפול קצר וממוקד שגם משתלב בטיפולים המלאים. הטיפול מזהה נקודות משמעותיות בחיי הילדה הפנימית ומאפשר לה התפתחות וגדילה לקראת אינטגרציה טובה יותר.

קבוצת הטיפולים הנקודתיים באה לתת מענה לבעיה  או אתגר אחד. העבודה כאן היא ממוקדת וקצרה (כ-2 עד 5 ימים) בנושא מסויים אחד שאין צורך להעמיק בו יותר מידי או שהמדריכים הראו שזה הטיפול הנחוץ. במקרה שהטיפול יידרש לילדים (קטינים), הוא עלול להמשך יותר.

ניקוי אנרגטי נקודתי 

טיפול כזה יכול להתאים במקרים כמו: לקראת אירוע חשוב (למשל ראיון עבודה, תחרות, דייט, דיון משפטי), מערכת יחסים משנית שלא זורמת (למשל לקוח "שואב", מישהו שמעיר לנו הערות עוקצניות ללא הפסקה, שכן מציק), כשנדרש רענון או ניקוי מהיר למערכת יחסים קיימת שחשובה לנו, אבל משהו לא תמיד זורם שם. 

טיפול תמיכה לבעלי חיים

טיפול שנועד לתמוך בחיית הבית שאינה חשה בטוב. גם בעלי החיים שלנו מושפעים מגורמים בלתי נראים בסביבה. שלא כמו רובנו, הם גם יכולים לראות דברים שעין אדם אינה רואה והם מגיבים לזה. מי ראו חתול ש"מתחרפן" ללא סיבה? מי שמעו כלב שמסתכל ונובח על נקודה באוויר? האם הוטרינר לא הצליח למצוא סיבה לחולשתה של חיית הבית?

טיפולי תמיכה במצבי חירום

אתן בבית חולים? לפני/אחרי ניתוח? אולי צריך לנקות את סביבתכן מהשפעות לא מיטיבות ואולי לתמוך בהילינג?

אחרי תאונת דרכים חס וחלילה? לפני לידה והעובר לא רוצה לצאת? אולי צריך לדבר איתו ולהבין למה הוא מתעכב. הילד לא מפסיק לצרוח? אולי זה בגלל משהו אנרגטי שאתן לא יכולות לראות? כתבו לנו, אולי נוכל לעזור.

טיפולים נקודתיים

טיפולים בילדים

כל הטיפולים בשיטה מתבצעים מרחוק. הטיפולים מותאמים למטופל באופן אישי בתקשור עם ההדרכה הרוחנית. אתם מוזמנים לפנות לכל אחת מהמטפלות לבדיקת התאמה בחינם. קבלה לטיפול בילדים מותנית בחתימה על טופס הסכמה לטיפול בילד/ה.

 

הטיפולים בקבוצה זו פותחו במיוחד עבור ילדים ומתוך נסיון עבודתי עם ילדי הפרטיים וילדים נוספים בכל הגילאים, כולל עוברים ותינוקות. לטיפולים הללו, הורה יכול לפנות עבור ילדיו הקטינים עד גיל 18, אולם החל מגיל 16, נדרשת לרוב מעורבות והסכמה ברורה של הנער/ה לביצוע העבודה. כדי לבדוק מהו הטיפול הנכון ביותר לילד ולטפל בו, אנו מבקשות בתקשור את הסכמתו של הילד (בכל גיל) להסתכל עליו אנרגטית. רוב הילדים מאשרים, אולם לא כולם מעוניינים שתעשה איתם עבודה.

הטיפול המשולב לילדים

טיפול שמיועד לקטינים ומאפשר ניקוי אנרגטי לכל מה שעולה מההדרכה לגבי הילד וסביבתו האנרגטית. זה יכול להיות שילוב של טיפול בשיטה עם הטיפול אל תוך היער או ניקוי אנרגטי של המרחב, שחרור ההשפעה הלא מיטיבה של חיסונים, פחדים ו/או הסתגלות למסגרות חדשות.

הסתגלות לחיים בגוף אדם - לתינוקות וילדים

טיפול שמיועד לתינוקות וילדים קטנים שפשוט מרגישים שהכל קשה להם. אולי הם לא מפסיקים לבכות: אולי צריכים להיות על הידיים ללא הפסקה, אולי עברו לידה טראומטית, ברית מילה ועוד. 

שחרור טראומת ברית מילה

אין לי כוונה לפגוע בדעות, באמונות או ברגשות של אף אחד. מי שמעוניינת, מוזמנת לקרוא:
נקודת המוצא של הטיפול היא שברית המילה יוצרת טראומה שנשארת עם הילד. אין זה משנה איך היה התהליך: עם או בלי הרדמה, רופא ו/או מוהל, ארוע פרטי או עם קהל וגם לא משנה כמה הילד לא בכה, כמה רסקיו או נורופן נתת לו וכמה טראומיל מרחת.

את הטראומה הזו וההשפעות שלה (בין 60% ל-100%) משחררים בטיפול בשיטתי וכמו שאר הטיפולים - גם זה נעשה מרחוק וללא מעורבות ישירה של הילד. שחרור הטראומה עצמה עורך כמה דקות אולם המעקב והעבודה עם הילד אורכת עוד מספר ימים אחר כך. בחלק מהמקרים אנו גם נבדוק איך הטראומה השפיעה על האם (או ההורה שפנה) ונשחרר ממנה מה שנכון כדי לתמוך בתהליך. האמהות שעבדתי מולן דיווחו על ילדים שמחים יותר, נוחים יותר ועוד כל מיני תופעות שנעלמו או פחתו.

טיפולים אחרים

במקרים מסויימים, יתאימו לילדים הטיפולים שמתאימים למבוגרים: שחרור קשרים אנרגטיים, שחרור התקפות על חושיות, שחרור נקודות חסימה, טיפולים נקודתיים או טיפולי תמיכה שונים. המטפלת אליה תפנו, תבדוק מהו הטיפול הנכון ביותר לטובתו הגבוהה של הילד.

טיפולים בסביבה

כל הטיפולים בשיטה מתבצעים מרחוק. הטיפולים מותאמים למטופל באופן אישי בתקשור עם ההדרכה הרוחנית. אתם מוזמנים לפנות לכל אחת מהמטפלות לבדיקת התאמה בחינם.

 

הטיפולים לסביבה הפיזית פותחו כמענה להטרדות שונות שמטופלים חוו ומקורן לא היה במערכות יחסים.

כל אדם בכל מקום בו הוא חי או שוהה, מושפע מהאנרגיות הבלתי נראות שקיימות בסביבה. אלו יכולות להיות אנרגיות שמגיעות מהאדמה, אלו יכולות להיות אנרגיות שמגיעות מרשתות אלקטרומגנטיות, אלו יכולות להיות אנרגיות שמגיעות מהאזור הקרוב (למשל, בתי קברות, בתי כנסת, בתי חולים), אלו יכולות להיות ישויות נמוכות תדר מסוגים שונים ורבים או מצבים אנרגטיים שמשפיעים על המרחב (למשל, פתחים אנרגטיים, כישופים או פשעים שבוצעו בקרבת מקום).

אחד מהטיפולים לסביבה יכול להתאים במקרים כמו:

  • בית שכולם חולים בו כל הזמן

  • בית שהילדים מתעוררים בו כל לילה

  • בית שילדים מסרבים להכנס לאחד החדרים

  • עסק שהלקוחות הפסיקו להגיע אליו

  • עסק שכל הזמן קורות בו תאונות

  • רכב שהתינוק לא מפסיק לצרוח בו בזמן הנסיעה

  • רכב שהנהג בו מרגיש משונה בזמן נסיעה וכל הבדיקות הרפואיות תקינות

  • אתר או אמצעי דגיטלי אחר שפרסומים בו עוררו בעבר פניות או תגובות רבות ופתאום אין תגובות

  • ועוד מקרים וסימנים רבים אחרים

 

המטפלות בשיטה יבדקו את התדר בבית/ברכב/של הנכס הדיגיטלי ויאבחנו אם יש צורך בניקוי אנרגטי כלשהו.

ניקוי אנרגטי עמוק למרחב - בית / משרד / קליניקה

ניקוי אנרגטי עמוק למרחב - בית / משרד / קליניקה

בטיפול זה נעשה ניקוי יסודי, הסרה והרחקה של השפעות אנרגטיות ממקורות שונים. הטיפול במרחב המטופל מאפשר סביבה מיטיבה והרמונית התומכת בשוהים בו ולפעילות המתקיימת בו לאורך זמן.

ניקוי אנרגטי לרכב

טיפול זה מתמקד בניקוי העומס אנרגטי שהצטבר ברכב. מקורות ההשפעה האנרגטיות על רכב גם הן מגוונות: החל ממתח ותסכול של הנהגים במהלך נהיגה, תאונות, אזורים שבהם חנה ואנשים שטיפלו ברכב כולל בעלי רכב קודמים. טיפול ברכב מאפשר נסיעה רגועה ובטוחה יותר לנהג ולנוסעיו.

ניקוי אנרגטי לנכסים דיגיטליים

אתר, דף עסקי בפייסבוק, פרסום במדיה, בלוג, חשבון אינסטגרם - כולם מרחבים דיגיטליים שמאפשרים תקשורת עם אחרים ואמצעי נפוץ להרחבת העסקים, בין אם בפרסום ממומן ובין אם באופן אחר. כשיש כובד אנרגטי על הנכסים

הללו - הפניות מפסיקות להגיע, פוסטים נותרים ללא תגובות וסרטונים שהעליתם לא נצפים.

bottom of page