top of page

נעים להכיר

שמי רות ואני הילרית ילידת ישראל.
מטפלת, מלמדת, יוצרת וחוקרת בתחום ההילינג.

מלבד כל מה שקשור בעשייה שלי שכל כך משמחת אותי, אני אוהבת עיצוב, לצלם באייפון ואת הצבע הירוק שפותח לי את הנשימה.

 

מתגוררת בכפר מרזהאם (Mersham) בדרום מזרח אנגליה, במה שאני מכנה "הבועה הירוקה". נשואה ואימא לשני בנים בוגרים.


בחיים הקודמים שלי, אלו שהותרתי מאחור, היו לי כמה תחנות משמעותיות שהביאו אותי להיות מי שאני היום.

Ruth Webb-Krill- Portrait

צילום: ליאת מנדל

ככה זה התחיל

ככה זה התחיל

רות ווב-קריל עם מטוטלת

השירות בצבא קבע כקצינת מודיעין בחיל האוויר נתן לי את היכולת לעבוד תחת לחץ ואת חשיבות הדיוק. את השאיפה התמידית להרמוניה חידדתי במגמת עיצוב בחוג לתיאטרון באוניברסיטת תל-אביב. עבדתי כמנהלת הפקות והצגות בכל התיאטראות בישראל ובאנסמבל בת שבע. בתפקיד האחרון שלי בארץ, ניהלתי במשך 11 שנים את מקהלת האופרה הישראלית. העבודה עם אומנים לימדה אותי הרבה על מערכות יחסים ואנשים רגישים.

 

מותה של אחת מחברות מקהלת האופרה זעזע אותי ברמות שלא הייתי מוכנה להן. זה הביא אותי ללימודי רייקי והיפתחות לעולם הרוח. ככל שנפתחתי לעולם הזה, השתלמתי בקורסים נוספים לטיפול ולמודעות עצמית, קראתי הרבה והתנסיתי בשיטות מגוונות. ידעתי שאי שם בעתיד אני אעשה משהו בתחום.

אבל היקום לא הסתפק ב"אי שם בעתיד" והחל לתת לי רמזים קרובים יותר, קשים יותר וכואבים יותר במערכות היחסים שלי, בתחום המקצועי וכמובן בתחום הפיזי. ככל שצנחתי למטה וכאבתי יותר, כך המשכתי את החיפוש ואת התשובה לשאלה – למה זה קורה לי? בשלב הזה כבר גרתי באנגליה, הייתי אמא לילד אחד ובהריון עם השני.

מתוך הבור השחור בו הייתי, התחלתי לשאול מה הייעוד שלי בחיים?

ואז, כפי שקורה בהרבה מקרים, היקום נכנס לפעולה ו"במקרה" נתקלתי בפרסום לסדנה בלונדון – "מהו הייעוד שלך בחיים?" – סדנה רוחנית בת יום שבטוח תענה לי על השאלה. נרשמתי.

אני זוכרת עד היום את הנסיעה הארוכה ברכבת ללונדון, חודש שמיני. יום הסדנה היה עמוס במדיטציות ובתרגילים כאלו ואחרים והתשובה שהתקבלה באותו יום הייתה שהייעוד שלי הוא הילינג. זה נשמע כמו בדיחה טובה. אני? לטפל? בהילינג? עכשיו? במצבי הנוכחי?

הרי אני סמרטוט! מה פתאום הילינג? נראה לכם שאני במצב לטפל במישהו?​ "זו בטח הייתה סדנה לא ממש רצינית" חשבתי לעצמי ובאותה נשימה, אספתי ברושור לסדנה נוספת באותו נושא "מהו הייעוד שלך בחיים?" – אולם הפעם בקולג' רציני בלונדון, אחד שקיים יותר ממאה שנים, הקולג' ללימודים על-חושיים. אז נרשמתי גם לסדנה הזו ושבועיים מאוחר יותר, עם בטן של חודש תשיעי ישבתי שוב ברכבת ללונדון. גם הסדנה הזו הייתה עם הרבה מדיטציות (אחרות) והרבה תרגילים (אחרים) ולהפתעתי גם כאן עלה שהייעוד שלי הוא הילינג. הקול שדיבר אליי מתוכי התעקש שזהו הייעוד שלי והפעם גם נתן לי סיבה אותה אני זוכרת עד היום: "מתוך הכאב שלך את תדעי איך לעזור לאנשים אחרים ובעיקר לנשים במצבך". איכשהו, לקול הזה האמנתי. וזו היתה ההתחלה. חזרתי הביתה, ילדתי וכשהבן שלי היה בן חמישה חודשים, התחלתי ללמוד בקולג' בלונדון.

בשבע השנים הבאות המשכתי את התפתחותי הרוחנית, סיימתי את לימודי ההילינג בלונדון ולמדתי שיטות טיפול רבות ומגוונות. ב-2011 התחלתי לתקשר ולפתח את שיטת רות ווב-קריל – שחרור קשרים אנרגטיים™,  שיטה מקורית ועוצמתית שמתמחה בניקוי וריפוי אנרגטי מרחוק.

בנוסף למפגשי טיפול וייעוץ אישיים ועסקיים באמצעות הזום וטיפולים מרחוק, אני ממשיכה במחקר ופיתוח טיפולים נוספים בשיטה, הכשרת מטפלות חדשות בקורס "מעל ומעבר" ומטפלות בטיפולי השיטה ומפגשי הנחייה/הדרכה מקצועית.

אני גם מנחה סדנאות של "מהות הנשמה", כלי אנרגטי שפיתחתי ומיועד למטפלות בכל השיטות.

הלימודים שלי בתחום הטיפולי כוללים:

כתבו עלי

 • קונסטלציה משפחתית

 • לימודי רפואה תזונתית (ד"ר גיל יוסף שחר)

 • ע"ב שמות

 • שפת האור (LL3, מוביוס, צורות קאטלניות, קרניים קוסמיות)

 • רויאל ג'מס

 • שחרור היצמדויות (Spirit Release)

 • אנרגיית הדרקונים

 • פרחי באך

 • שיטת הגלים של גראבובוי

 • ריפוי DNA

 • ריפוי בהתחברות מחדש® ו-The Reconnection®

 • אקסס בארס

 • תטא הילינג® (מתקדמים)

 • וורטקס הילינג®

 • רייקי

 

באנגליה למדתי הילינג בקולג' ללימודים על-חושיים בלונדון ושחרור היצמדויות (Spirit Release) עם סו אלן, דייויד פורלונג וג'ונתן הופ.

אני מחוייבת לקוד ההתנהגות האתית של המקצועות הטיפוליים לפי החוק באנגליה.

כתבה בעיתון האינטרנטי מגפון

בבלוג של גיל מרטנס - רובע צפון מזרח

במגזין חיים אחרים

כתבו עלי

רות ווב-קריל בטיפול הילינג

הילינג מקרוב

bottom of page