טיפולים בדיוק אנרגטי

כל הטיפולים של בדיוק אנרגטי הם טיפולי הילינג מתקדמים שפיתחתי ומטרתם לשחרר בקלות מניפולציות אנרגטיות ומטענים שאינם משרתים אותך או את סביבתך ברמות שונות. כל הטיפולים מתבצעים מרחוק ומחייבים בדיקת התאמה.

אני מציעה:

מעל ומעבר
אל תוך היער
טיפולים בשיטה
מפגש אישי

מפגש אישי איתי מתנהל בזום (או בסקייפ / מסנג'ר) ובו אנו רואות אחת את השניה ומשוחחות בזמן ששנעשית איתך עבודה אנרגטית. זה יכול להיות מפגש חד פעמי שידייק לך את הדרך או מספר מפגשים שילוו אותך בתהליך כלשהו בו את נמצאת. עלות מפגש אישי בן 60-70 דקות הוא 150 פאונד (כ-669 ש"ח). בסדרת מפגשים, החל מהמפגש השני, המחיר הוא 120 פאונד. לפי הנחיית המדריכים, לפעמים מספיקה חצי שעה (בחצי מחיר).

שיטת רות ווב-קריל - שחרור קשרים אנרגטיים™ כוללת מגוון טיפולי עומק שעיקרם ניקוי אנרגטי למערכות יחסים מאתגרות. השיטה גם מציעה טיפולים מרחוק לניקוי אנרגטי עמוק של המרחב (בתים, משרדים ועוד) ושחרור הסביבה ממטענים שיוצרים חסימות וקשיים. המחיר לטיפול בשיטה מתוקשר אישית עבורך על ידי המטפלת שהתאימה לעבוד איתך.

אל תוך היער | ניקוי אנרגטי מערכתי הוא טיפול שמכוון למערכות גדולות בהן מעורבים גורמים רבים. תהליך העבודה מאפשר ניקוי המערכת הסובבת אותך (אנושית, רגשית או אחרת) ומשפיעה עליך (למשל תסבוכת משפחתית, משפטית, חברתית וכד'). המחיר לטיפול "אל תוך היער" מתוקשר אישית עבורך על ידי המטפלת שהתאימה לעבוד איתך.

מעל ומעבר | הילינג אנרגטי מרחוק הוא טיפול קצר (5-6 ימים) לניקויים ושחרורים של מניפולציות אנרגטיות שונות, עומסים וכובד אנרגטי שאינם משרתים בכאן ועכשיו. הטיפול הזה יתאים לתמיכה בתקופות מאתגרות. הטיפול הזה אינו מחליף טיפול עומק. המחיר לטיפול "מעל ומעבר" הוא אחיד אצל המטפלות המוסמכות בו ועומד על 80 ש"ח ליום טיפול.

​​

איך זה עובד?

לפני הטיפול

כשאת פונה אלי ומתעניינת בטיפולים של בדיוק אנרגטי, אני בודקת (בתקשור עם המדריכים הרוחניים שלי) איך ניתן לעזור לך:

​הבדיקה הראשונה תראה לי אם אחד מהטיפולים נכון עבורך, עבור מישהו מילדייך הקטינים עבורם פנית, עבור הבית או המשרד שלך, או שאולי נכון לך מפגש אישי איתי. אם אין התאמה לעבודה הזו, ייתכן ואוכל להמליץ לך על סוג טיפול אחר שמתאים לך עכשיו: הילינג אנרגטי בשיטה אחרת, טיפול במגע או טיפול בדיבור.

ואולי בכלל לא נכון לך טיפול כרגע?

אני לא יודעת וגם לא בודקת מדוע הטיפול אינו נכון לך ובוטחת בתשובת ההדרכה.

ייתכן שהטיפולים של בדיוק אנרגטי יתאימו לך בעתיד. את תמיד מוזמנת לבדוק איתי שוב התאמה.

אם אחד הטיפולים של בדיוק אנרגטי מתאים לך, יש לבדוק מי המטפלת המתאימה לעבודה איתך. הכימיה, אותו ״אקס פקטור״, המהות, הקסם וגם הגלגולים, השיעורים, הניסיון – הכול נכלל בהתאמה המבורכת הזו והיא תבטיח שתקבלי את הטיפול המדוייק ביותר.

ההתאמה בין מטפלת ומטופלת חיונית להצלחת הטיפול.

אם לא תהיה בינינו התאמה, זה רק אומר שיש מישהי שיותר מתאימה לטפל בך ואני אבדוק מי מהמטפלות שהכשרתי מדויקת עבורך ואפנה אותך אליה.

כל המטפלות מבית בדיוק אנרגטי פועלות מתוך הבנה שטובת המטופלת היא הדבר החשוב ביותר. הניסיון שלנו מוכיח שכשאנו שמות את טובת המטופלת בעדיפות על הצרכים והרצונות שלנו, או אפילו מעל הרצונות והציפיות של המטופלת עצמה - התהליך הנכון והמדויק ביותר מתרחש.

כל טיפול מותאם באופן אישי למטופלת: מהו אורך הטיפול, מתי הזמן הנכון ביותר להתחיל ומהו המחיר, כל אלה מתקבלים בתקשור מהמדריכים ומשתנים ממטופלת למטופלת. לאחר שתפני לבדיקת התאמה, אם הטיפול יתאים לך, תקבלי את כל המידע שתוקשר עבורך ואת ההסברים הנחוצים לטיפול במייל מסודר.

מהלך הטיפול

כל הטיפולים של בדיוק אנרגטי הם טיפולים מרחוק, כלומר, כל התקשורת בינינו היא בהתכתבות במייל. את חופשיה להמשיך את סדר יומך בזמן הטיפול, העבודה נעשית בכל מקרה. בכל יום תקבלי דיווח על העבודה שנעשתה ותוכלי להגיב למיילים שלי בזמנך. תחסכי לעצמך זמן ומשאבים, לא תצטרכי לשריין בייביסיטר, למצוא חנייה או לשבת בטיפול שמוגבל בזמן.

הטיפול מתבצע על ידי המדריכים הרוחניים שלי. הם אלו שמכוונים את הטיפול ואת הפעולות שיש לבצע לפי סדר העדיפויות המדויק לך מנקודת מבטם הגבוהה. אני מאפשרת את העבודה ועדה לה.

במהלך הטיפול אני זמינה עבורך לענות על כל שאלה. אני רואה בתהליך הטיפולי גם תהליך של למידה והתפתחות ולכן מסבירה כל שלב בטיפול.

מה אני אמורה להרגיש במהלך הטיפול?

הטיפולים של בדיוק אנרגטי הם טיפולי ניקוי אנרגטי מרחוק. כל ניקוי, פיזי או אנרגטי, מאפשר לגוף לשחרר את מה שלא משרת אותו יותר. כל אחת מגיבה אחרת לטיפול ואין אפשרות לצפות מראש מה תהיה התגובה: יש כאלו שירגישו אותו באופן פיזי (יציאות מרובות, פצעונים במקומות לא אופייניים, עייפות או לחילופין ערנות וקלילות), אחרות יבחינו בתגובות רגשיות (תנודות לא אופייניות במצב הרוח, עצבנות, בכי, אופוריה) ויש כאלו שלא ירגישו כלום וגם זה בסדר גמור.  אם יש תגובות שקשורות לטיפול, הן תמשכנה כשבוע.

כשהטיפול מתמקד במערכת יחסים, מה שלא משרת את מערכת היחסים הזו משתחרר. אין לנו דרך לדעת מראש מה תהיה התוצאה המורגשת, יתכן ומערכת היחסים תשתנה ויתכן שתסתיים. מה שבטוח, מערכת היחסים תנוע לטובתה הגבוהה של המטופלת.

האם את יכולה להתחייב לתוצאות הטיפול?

הקוד האתי העוסק בטיפולים אנרגטיים אוסר על הילרים להבטיח ריפוי מכל סוג, לכן אני לא מתחייבות לתוצאה מורגשת כזו או אחרת. אני כן מתחייבות לעבוד ממקום נקי, מקורקע, המשרת את טובתם העליונה של כל המעורבים תוך הקפדה על כללי האתיקה. אם נמצא שאחד מהטיפולים נכון לך וכל בדיקות ההתאמה לו הושלמו, הטיפול שתקבלי הוא המדויק לך ביותר.

איך אדע שהטיפול הצליח?

לא ניתן לדעת מתי תרגישי את השפעות הטיפול ובאיזה אופן.

האם תוכלי לזהות את המתנות שהוא הביא עימו? זה לא בידי. אני מקוה שכן. רוב המטופלות מזהות זאת בזמן הנכון להן ויש גם כאלו שלא. זה בסדר.

 

כל המטפלות שכאן עובדות באותו אופן. אין צורך לפנות לכמה מטפלות. פניה לאחת מאיתנו כבר תכוון אותך למי שנכונה עבורך.