טיפולים לילדים

כל הטיפולים בשיטה מתבצעים מרחוק. הטיפולים מותאמים למטופל באופן אישי בתקשור עם ההדרכה הרוחנית. אתם מוזמנים לפנות לכל אחת מהמטפלות לבדיקת התאמה בחינם.

 

הטיפולים בקבוצה זו פותחו במיוחד עבור ילדים ומתוך נסיון עבודתי עם ילדי הפרטיים וילדים נוספים בכל הגילאים, כולל עוברים ותינוקות. לטיפולים הללו, הורה יכול לפנות עבור ילדיו הקטינים עד גיל 18, אולם החל מגיל 16, נדרשת לרוב מעורבות והסכמה ברורה של הנער/ה לביצוע העבודה. כדי לבדוק מהו הטיפול הנכון ביותר לילד ולטפל בו, אנו מבקשות בתקשור את הסכמתו של הילד (בכל גיל) להסתכל עליו אנרגטית. רוב הילדים מאשרים, אולם לא כולם מעוניינים שתעשה איתם עבודה.

הטיפול המשולב לילדים

טיפול שמיועד לקטינים ומאפשר ניקוי אנרגטי לכל מה שעולה מההדרכה לגבי הילד וסביבתו האנרגטית. זה יכול להיות שילוב של טיפול בשיטה עם הטיפול אל תוך היער או ניקוי אנרגטי של המרחב, שחרור ההשפעה הלא מיטיבה של חיסונים, פחדים ו/או הסתגלות למסגרות חדשות.

הסתגלות לחיים בגוף אדם - לתינוקות וילדים

טיפול שמיועד לתינוקות וילדים קטנים שפשוט מרגישים שהכל קשה להם. אולי הם לא מפסיקים לבכות: אולי צריכים להיות על הידיים ללא הפסקה, אולי עברו לידה טראומטית, ברית מילה ועוד. לעדויות של אמהות שהילדים שלהן עברו את הטיפול >>

שחרור טראומת ברית מילה

אין לי כוונה לפגוע בדעות, באמונות או ברגשות של אף אחד. מי שמעוניינת, מוזמנת לקרוא:
נקודת המוצא של הטיפול היא שברית המילה יוצרת טראומה שנשארת עם הילד. אין זה משנה איך היה התהליך: עם או בלי הרדמה, רופא ו/או מוהל, ארוע פרטי או עם קהל וגם לא משנה כמה הילד לא בכה, כמה רסקיו או נורופן נתת לו וכמה טראומיל מרחת.

את הטראומה הזו וההשפעות שלה (בין 60% ל-100%) משחררים בטיפול בשיטתי וכמו שאר הטיפולים - גם זה נעשה מרחוק וללא מעורבות ישירה של הילד. שחרור הטראומה עצמה עורך כמה דקות אולם המעקב והעבודה עם הילד אורכת עוד מספר ימים אחר כך. בחלק מהמקרים אנו גם נבדוק איך הטראומה השפיעה על האם (או ההורה שפנה) ונשחרר ממנה מה שנכון כדי לתמוך בתהליך. האמהות שעבדתי מולן דיווחו על ילדים שמחים יותר, נוחים יותר ועוד כל מיני תופעות שנעלמו או פחתו. למאמר מעניין בנושא של אברום בורג >>

טיפולים אחרים

במקרים מסויימים, יתאימו לילדים הטיפולים שמתאימים למבוגרים: שחרור קשרים אנרגטיים, שחרור התקפות על חושיות, שחרור נקודות חסימה, טיפולים נקודתיים או טיפולי תמיכה שונים. המטפלת אליה תפנו, תבדוק מהו הטיפול הנכון ביותר לטובתו הגבוהה של הילד.