top of page

מאמרים >  מאמר

שיחרור התקפות על חושיות


רקע סגול אבסטרקטי

שחרור התקפות על חושיות הוא אחד הטיפולים בשיטת רות ווב-קריל- שחרור קשרים אנרגטיים™.

המאמר הזה בא להסביר ולהרחיב על הנושא של התקפות על חושיות וההשפעה שלהן. המטרה קודם כל היא לפתוח ולהרחיב את המודעות שלנו למה שהולך לנו במחשבות ועוד יותר גרוע, מה שיוצא לנו מהפה. ואם נרחיב את זה לכל הטוקבקים הנוראיים שרצים - להסביר את ההשפעה העצומה שיכולה להגיע גם לרמה הפיזית.

התקפה על חושית (או התקפה אנרגטית) היא מניפולציה אנרגטית (בלתי נראית אך לעיתים בהחלט מורגשת), אחת מיני רבות על ספקטרום המניפולציות האנרגטיות הבלתי נראות שקיימות ובהם אני והמטפלות שעובדות בשיטתי מתמחות. זהו מצב בו אנרגיה חיצונית משפיעה עליך באופן בו הרווחה שלך נפגעת. זו יכולה להיות רווחה פיזית, רגשית, מנטאלית או רוחנית והתוצאה היא פגיעה בהרמוניה ובאיזון בחייך. התקפות על חושיות יכולות להישלח בחיים אלו ו/או מגלגולים קודמים. הן יכולות להישלח ממישהו שמוכר לך בחיים אלו או ממישהו שאינו מוכר לך.

מניסיוני, כל דבר ש״נזרק״ לעברינו בעוצמת רגשות מסויימת, בין אם זו מחשבה רעה, קללה או רגש שלילי - יוצר איזה כובד לא מורגש בהילה שלנו בין אם "הזורק" התכוון לכך או לא. למשל, אם אחד הבנים שלי אומר לשני ״אני שונא אותך״, גם אם זה לא באמת המצב, באותו רגע שהרגיש ככה ואמר את זה, משהו נשלח לאחיו ונשאר שם. ריבוי של ״משלוחים״ כאלו עלול לגרום לכובד שהולך ומצטבר בהילה עד שיתגלם לקשר אנרגטי, התקפה על חושית, "עין הרע" או כישוף (תלוי בעוצמת הרגש) וזה ישאר עם אותו אדם. חלק ישתחרר לבד ויעלם וחלק, ישאר וישפיע בצורה זו או אחרת על האדם. לפעמים, כשאנחנו מאתגרות אדם מסויים, הוא כל כך כועס, שהכעס שלו יכול בעוצמתו לגרום לנו להרגיש רע. זה יכול להיות כאב ראש, דפיקות לב, חולשה או כל תגובה פיזית אחרת. זוהי התקפה על חושית.

התקפה על חושית יכולה לבוא מכל אדם שמאתגר אותנו או אנחנו אותו. כבר נפגשנו איתו בגלגולים קודמים, לכן, עצם המפגש בחיים אלו כל כך טעון, לדוגמא, התחושה המיידית שאנו לא אוהבות או לחילופין, נמשכות למישהו, תחושה שנעוצה בניסיון שלנו עם אותו אדם (או מי שהיה עבורנו) בגלגולים קודמים.

באחת הקבוצות בהן אני חברה בפייסבוק, הערתי למישהי על סגנון ההתבטאות המזלזל שלה כנגד חברה אחרת בקבוצה. היא העירה לה באופן עיוור מבלי שקראה את תגובות השירשור, לכן התגובה שלה הייתה לא רק מזלזלת אלא בכלל לא במקום. היא יכלה לקרוא את השרשור ולהגיד, אה סליחה, טעיתי (לא שזה היה מכפר על הסגנון, אבל ניחא) אבל היא בחרה ״להיכנס״ בי. כשהבנתי שאין עם מי לדבר התחלתי להרגיש חום בבטן כאילו מישהו חופר לי שם, מעין פעימות לב שהרגשתי בבטן. זה הסימן המוכר שלי לכך שיש עלי התקפה על חושית. מייד שחררתי מעצמי את ההתקפה הזו ובנוסף עוד 5 גלגולים שהיו לי עם אותה אישה. התחושה הפיזית שהייתה לי נעלמה מיידית. סביר להניח, שאם לא היו לי את הכלים איתם אני עובדת ואם לא הייתי ״מנקה״ את מה ששלחה לי, התחושה הפיזית הייתה נרגעת אחרי זמן מה ואני הייתי שוכחת מהמקרה. ההשפעה האנרגטית, הייתה נשארת ומצטברת עלי, מצטרפת לעוד ועוד אישיוז שבטח לא ניקיתי מול אנשים אחרים.

אני מסכמת עד כאן - היה לי מפגש ״מקרי״ עם אישה שמעולם לא שמעתי עליה או ראיתי אותה, מישהי שלא משמעותית לחיי בשום צורה, אבל בגלל האינטראקציה שהייתה, זכיתי לנקות איתה הסטוריה ואישיוז שהיו בינינו בחמישה גלגולים ולכן גם התגלמו באופן כל כך קשה בחיים אלו. במילים אחרות סיימתי את הקארמה שלי איתה. אז נכון, למי שאין את הכלים שלי (או דומים) אין אפשרות או אפילו חשיבות לנקות משהו עם סתם אדם, אבל תחשבו על הקרובים לכם שמפעילים אתכן.....עם כולם יש לכם הסטוריה גלגולית ארוכה.

מי שקרא כאן את העדות במקרה המאהבת של האישה הנשואה שהייתה מאוהבת בגבר אחר והשתחררה ממנו לחלוטין - זה היה טיפול לשחרור התקפות על חושיות, טיפול בו שוחררו ממנה השפעות ומניפולציות אנרגטיות שהוא שלח לה לאורך גלגולים רבים וברגע שהמסה הקריטית שוחררה ממנה, הוא כבר לא יכול היה להשפיע עליה, לנהל אותה ואת תגובותיה ופתאום בכלל לא הייתה מאוהבת בו.

התקפות על חושיות יכולות להגיע אלינו גם מאנשים קרובים שאוהבים אותנו: מצאתי אותן בין הורים לילדים, בין אחים, בין חברות קרובות ועוד. לפעמים, זה פשוט עניין של חוסר מודעות אנרגטית.

ניקח את זה שוב לכללי.

כל הרעל המילולי שיוצא בכזה להט כנגד עיתונאים ואנשי ציבור, שלא לדבר אחד מול השני - מתגלם להתקפות על חושיות עליהם.

אז בואו כולנו, לפחות היום, נחשוב על מה שיוצא לנו מהפה ואיך. בואו כולנו, לפחות רק היום נבקש (אפשר בלב) סליחה ממי שמפעיל ומאתגר אותנו, ניקח אחריות על האנרגיה שלנו ונאמר את הצהרת השחרור, נעשה קצת הו׳אופונופונו (מי שלא מכיר, זוהי שיטת ניקוי פשוטה ויעילה. יש הרבה חומר עליה בגוגל) וננקה קצת מה שיש לנו עם אותו אחד כי למילים שלנו ולמחשבות שלנו יש כוח לפצוע אחרים.

Comments


bottom of page