top of page

מאמרים >  מאמר

פלישה אנרגטית

המאמר הזה נכתב בשיתוף עם דנה מיכאלי


לפי המילון, פלישה מוגדרת ככניסה או חדירה לתחום ריבוני במטרה להשתלט או להשפיע. קיימים סוגים שונים של פלישה: - פלישה לקרקע – של אדם לשטח או מבנה שלא שייך לו - פלישה צבאית – של כוחות צבא לטריטוריה זרה - פלישה אקולוגית – של בעלי חיים או צמחים לאזור מחוץ לתחום תפוצתם הטבעית (כתוצאה מפעילות אדם) - פלישה לגוף האדם – פעולות רפואיות פולשניות, אונס והטרדה מינית, חיידקים ובקטריות - פלישה אנרגטית – של ישויות אנרגטיות שונות / אנשים אחרים


במאמר זה נתמקד כמובן בנושא פלישה אנרגטית

מעטים הם האנשים שמודעים לאפשרויות הפלישה האנרגטית לתחומנו והשפעותיה. ההשפעה ניכרת במרחב (האזור הפיזי בו את שוהה), בשדה האנרגיה שלך (ההילה) ובגוף הפיזי (ויבוא לידי ביטוי בתחושות ובסימפטומים שונים).

סימני פלישה: - תחושות שונות בגוף המאותתות לך שמשהו לא תקין – תחושה של "בוקס" בבטן, דפיקות לב מואצות, דחיסות באזור הראש, כיווץ בבטן או תחושת אי נוחות אחרת בגוף - עייפות ורגשות לא מוסברים - תחושה שאת עושה משהו בניגוד לרצונך, תחושת חוסר אונים או אי יכולת לשמור על הגבולות שלך - תחושת השתלטות, ש"זו לא אני" - נוכחות במצבים או ארועים או עם אנשים בהם ישנה ספיגה של אנרגיות לא מיטיבות – למשל, הקשבה רצופה לחדשות, אנשים שמדברים בשליליות כל הזמן, אלימות (מכל סוג) ומניפולציות, שהייה ממושכת במרחבים נמוכי תדר (בתי חולים, קניונים, פאבים, בתי קברות, שדות תעופה, אתרי אסונות וכד') - חשקים והתנהגויות שאינן אופייניות - התמכרויות

חשוב לציין שלא כל סימן כזה מעיד בהכרח על פלישה אנרגטית ויכולות להיות סיבות נוספות לתחושות שעולות. יש לבדוק את הנושא עם מטפלות שתחום התמחותן הוא עבודה עם אנרגיות לא מיטיבות (למשל, כל המטפלות בשיטתי).

מה לעשות? במצב אידאלי, אנו נתהלך בעולם בידיעה ובתחושה ברורה שאנו מוגנות, בטוחות ושמורות. אנו נחזיק בתדר הזה בכזו עוצמה ואמונה, שהמציאות אכן תתמוך בהכרה של האור שאנו משדרות ובאמת נהיה מוגנות.

רוב האנשים אינם מחזיקים בתודעה הזו וגם אם כן, ההחזקה הזו אינה רציפה וקבועה. כולם מתקיימים בשדה קולקטיבי ומושפעים לעיתים מתודעות נמוכות של פחד, שנאה, קנאה, מחשבות שליליות, השרדות ועוד. פלישה היא לעיתים בלתי נמנעת.

אם את בתחושה שמשהו או מישהו פלש אליך, עצרי וקחי לעצמך זמן לבדיקה והתבוננות: קרקוע, חזרה לבסיס האם שלך, בכל דרך שאת מכירה, יעזור לך לראות את הדברים ביתר בהירות ולהבין האם מדובר באדם (או אנשים) שפולש או אולי משהו אחר שאת לא מצליחה לזהות.

אם מדובר במשהו שאת לא מצליחה לזהות – פני למטפלת אנרגטית מוסמכת ובדקי אם אכן נדרשת עבודה לפינוי הפלישה

אם מדובר באדם שאת חווה פלישה מכיוונו, אלו הדברים שאולי תוכלי לעשות באופן עצמאי: o התרחקות פיזית – לצמצם למינימום פגישות, מגע פיזי, שיחות, התכתבויות o חסימה מכוונת של אינטראקציות בכל מדיה אפשרית – לשים "קאט" כגבול ברור o לומר את הצהרת השחרור o להשתמש באחת מההגנות האנרגטיות שאליהן את מתחברת o מדיטציה, תפילה או הצהרת כוונות לדייק את מה את מוכנה להכניס לשדה האנרגטי שלך

אם מדובר באדם שאת חווה פלישה מכיוונו, אבל אין לך את האפשרות הפיזית להתרחק או לסיים את מערכת היחסים תוכלי: o לפנות למטפלת אנרגטית מהתחום שתאפשר ניקוי ושחרור של המניפולציות האנרגטיות שאותו אדם שולח לך ותעבוד איתך לחיזוק המקומות המוחלשים בתוכך המאפשרים פלישה ומבקשים ריפוי o למצוא טיפול עומק (אנרגטי ו/או רגשי) לריפוי, חיזוק, צמיחה והתפתחות o לימודים והעשרה של מגוון כלים וטכניקות כדי לאפשר ולתחזק עצמאית באופן שוטף את מרחב הרווחה שלך ושל ילדיך

לסיכום בזמנים שונים ובגלגולים רבים, כולנו חווינו וחוות פלישות מסוגים שונים ובעוצמות שונות. חשוב לשמור על גבולות בריאים ולדעת את עצמך. ככל שתתמקדי ב-well being שלך, תוכלי למגנט את התדר המיטיב והמגן לשדה האנרגיה שלך.

וזכרי, אם בכל זאת את מזהה איזושהי פלישה – את לא לבד!

מוזמנת לפנות אלינו ונבדוק התאמה לעבודה האנרגטית המדוייקת עבורך.


Comments


bottom of page