top of page

מאמרים >  מאמר

יום עם דורין וירטו והמלאך מיכאל
באוקטובר 2009 ביקרה דורין וירטו בלונדון והעבירה יום סדנא עם/על המלאך מיכאל. השתתפתי בסדנא הזו ושמחה להביא לכן את עיקרי הדברים, שרלוונטיים גם כיום.


התחלנו בקצת היסטוריה: המלאך מיכאל תמיד היה כאן. הוא מוזכר ביהדות, בנצרות ובאסלאם. הוא אוהב אותנו אהבה בלתי מותנית והוא רואה את מטרות החיים שלנו, את הייעוד שלנו.


אחד מתפקידיו העיקריים של המלאך מיכאל מיכאל הוא הגנה, עידוד והדרכה: הגנה עלינו מהפחד, להיות לצידינו בעת שינויים ולהדריך אותנו לקראת הצעד הבא בחיינו.

חשוב שנסלח לעצמנו כי אנחנו בחרנו את חיינו כאן. המלאכים איתנו כדי לחזק אותנו וללמד אותנו את מטרות החיים שלנו (היעוד שלנו). מטרת חיים חייבת להיות מלאת הנאה ואם לא תושלם בחיים אלו, הנשמה תחזור עד שמטרת החיים תושג.


תפקיד נוסף שלו הוא תיקון / "קלקול" מכשירים מכניים או אלקטרוניים. הסיבה שהוא עוזר בתחום הזה היא כי הוא יודע כמה זה מלחיץ כשמשהו מתקלקל והוא יעזור להביא שלווה. לעיתים, דברים "מתקלקלים" מסיבה מסויימת, וזה כדי הציל אותנו או למנוע מאיתנו לעשות משהו שאיננו אמורים לעשות.


המלאך מיכאל נחשב גם למלאך המלווה של הנוסעים בדרכים. כשאתם בדרכים, בטיסות, נהיגה, או מעברים ממקום למקום, בקשו את הגנתו ואת הליווי של מיכאל. הוא תמיד מגיע.


דורין ספרה שכיום, המלאכים כבר לא מנסים להסתיר את עצמם: אם האוויר מתחמם בפתאומיות, אם מישהו מבחין באורות מנצנצים, או אורות לבנים (סימן למדריך האישי) – המלאכים בסביבתנו. הצבעים של המלאך מיכאל הם כחול מלכותי, סגול וזהב. כשהמלאך מיכאל מופיע בגוף, העיניים שלו תמיד בצבעים לא שגרתיים והוא תמיד לבוש בצורה מתוחכמת ושונה. הוא מופיע, לא ידוע מאיין, עוזר ונעלם. הוא רוצה שנדע שהוא כאן, אבל שלא "ניתקע" איתו.


אנו צריכות לבקש את עזרת המלאכים, כי הם ממש רוצים לעזור לנו. לעיתים התשובה תופיע כרעיון או מחשבה ולעיתים כקול ברור אותו נשמע מחוץ לנו. הקול לא מתווכח איתך או מנסה לשכנע אותך, אבל יחזור על עצמו. לעיתים העזרה תגיע בצורה שונה, שאינה מובנת לנו, אבל היא תמיד תגיע – אנחנו צריכות רק לבקש.


המלאך מיכאל רוצה שנדע שהעבודה הפנימית חשובה להשגת האושר. האושר אינו קשור לדברים שמשיגים או רוצים להשיג. אם נדאג לעצמנו ונעבוד על התפתחותנו, נשפיע בכך שנקרין את זה החוצה. אם נתחקה אחר האושר, נחמיץ את החיים. חשוב שנהנה מהחיים עכשיו, מרגע זה ונעריך את חיינו.


כבנות אדם רגישות, אנו מתכווננות לאנרגיות של האנשים מסביבנו ולכן חשוב לעשות ניקוי. ניקוי של מערכות יחסים לא מתפקדות, שחרור קשרים אנרגטיים, בייחוד אנשים שעוסקים בעזרה לאחרים: הילרים, אנשי חינוך, מטפלים, אנשים שעובדים בשדות תעופה ובתי חולים וכד'.


עוד דובר בסדנא על "הילדים החדשים", בזמנו אלו היו ילדי האינדיגו והקריסטל, על משמעות המספרים ואיך המלאכים מדברים אלינו דרכם.


המסר המסכם של היום היה: אנו צריכות לבקש מהמלאכים מה שאנו רוצות, אבל לשחרר דאגה ולהמנע מלהכתיב להם איך אנחנו רוצים שזה יגיע אלינו. האל / היקום / המקור עובד דרך אנשים אחרים. כשמישהו מגיע לחיינו, לחייך. אולי הוא המענה לבקשותינו? ואם אנו מרגישות דחף לעזור למישהו – לעשות זאת, כי אולי אנו המענה שלהם? אפשר לאהוב מישהו, אבל לא צריך לקחת את ה"פקאלעך" שלו. פשוט להתנתק מהדרמה של אחרים. אנו צריכות לבטוח באינטואיציה שלנו, באל / ביקום / בכל היש ולהיות עצמנו. לאהוב את עצמנו ולסלוח לעצמנו, כי אנו מושלמות כפי שאנחנו. להראות חמלה כלפי עצמנו וכלפי אחרים, לבחור בשלווה להפנות עורף לסבל.

Comentários


bottom of page