ניקוי אנרגטי - מערכתי

אל תוך היער

|

כשחברה שלי נתקעה בארץ זרה בהתמודדות מול הרשויות ומול הגרוש שלה שסירב לאפשר לה לקחת את הבן שלהם בחזרה לארץ, התחלתי לטפל בה. הטיפול התפתח במהירות להתמודדות מול מערכת משפטית מורכבת. ההצלחה במקרה זה עודדה אותי לחקור מערכות נוספות וככל שעבודת המחקר התקדמה עלו לטיפול מערכות סבוכות ומרתקות בנושאים שונים.

 

מעל לשנתיים אני חוקרת את העבודה הזו, שנועדה לטפל ולפשט מערכות מורכבות.

חלק מהתהליכים עסקו באוסף מערכות יחסים של המטופל/ת (למשל, ילד שלא מסתדר בבית ספר, אדם לפני דיון בבית משפט, אדם לפני הליך פיטורין/קידום בעבודה, אדם בתסבוכת מול הרשויות וכד').

תהליכים אחרים טיפלו במערכות של רגשות, מחשבות ואמונות שלא שירתו ובעצם ניהלו את המטופל/ת.

חלק מהטיפולים הראו תוצאות מיידיות, ממש תוך כדי עבודה, וחלקם הראו תוצאות לאחר הסיום, אפילו לאחר שנה או יותר.

 

כשנכנסתי לעומקן של המערכות, התחושה היתה כאילו נכנסתי למעבה יער לא מוכר. היער הסבוך של המערכות, גילה לי שבילים צדדיים וההדרכה שליוותה את התהליך, כיוונה אותי לחקור אותם. התאפשרו שם ניקויים אנרגטיים מסועפים.

כשיצאתי מהיער, מערך היער השתנה: שבילים חדשים נפתחו, התודעה של המטופל/ת התרחבה ואיפשרה בהירות.

כך נבחר שם הטיפול אל תוך היער.

 

אל תוך היער הוא טיפול אנרגטי-מערכתי והעבודה בו נעשית מרחוק.

במהלך ימי הטיפול ינוקו ממך ההשפעות של המעורבים במערכת המטופלת. את יכולה להמשיך בסדר יומך הרגיל ובסיום הסשן, תקבלי דיווח קצר על התנועות והניקויים היומיים.

 

כמו בכל תחומי עבודתי, גם כאן נדרשת בדיקת התאמה לטיפול ולמטפלת הנכונה לעבודה איתך. המטפלת המתאימה לך תדייק איתך את הנושא איתו את רוצה להכנס אל תוך היער. היא גם תתקשר לך את פרטי הטיפול - משך הטיפול, תאריך התחלה ומחיר.

המטפלות המוסמכות לטיפול זה הן:

חניתה רונס, לימור אזולאי, נגה אמיר, טלי ברכר, יסמין זיו-שחם, עינת לוי-זמר, גליה בר-אל, דנה מיכאלי, נעם צור-אלמוג, מיכל ארד, קרן חדד-טאוב, נטי אלול-מוסט, נטלי נוימן, גלית שרייבר-רותם, אפרת אביטל.